"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Noored otsivad uut ideeässa (0)
01. september 2008

Tallinna Ettevõtlusamet kuulutab koos Tallinna Noorsootöö Keskusega välja järjekordse innovaatiliste ideede konkursi „Ideeäss 2008“ ja kutsub kõiki pealinna koole nimetatud konkursil osalema.
Kõik 10.– 12. klassi õpilased võivad osaleda kolmeliikmelise võistkonnaga, selleks peab vaid paberile panema idee, kuidas noor saaks enda ja oma sõprade elu lihtsamaks, huvitavamaks, turvalisemaks või ilusamaks muuta. Ideed võib kajastada kas kirjapanduna või joonistusena.
Žürii teeb kõigist ideedest oma valiku ning parim meeskond saab preemiaks reisi Soome teaduse ja tehnoloogia näituste- ja tegevustekeskusesse Heureka, et tutvuda sealsete leiutistega.
Oma idee tuleb konkursile saata hiljemalt 24. oktoobriks aadressil www.ideepank.ee, kust leiab ka rohkem informatsiooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.