"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Stroomi mänguväljak pälvis eriauhinna (0)
01. september 2008

Stroomi ranna mängu- ja spordiväljakute kompleks pälvis tänavuse kodukaunistamise võistluse „Kaunis Eesti kodu” konkursil eriauhinna kui kauneim tervisespordi rajatis.
Kauneima tervisespordi rajatise eriauhinnaga tunnustati Stroomi rannas sel kevadel avatud kogupere mänguväljakut ja seda ümbritsevat kompleksi.
Praeguseks on kogupere mänguväljak ka Lasnamäel, Vormsi 5 haljasalal ja sügisel avatakse sarnased väljakud veel Kristiines, Löwenruh’ pargis ja Haaberstis, Õismäe tiigi läheduses.
Kogupere mänguväljakutel jätkub tegevust kõigile – nii mudilastele, noortele, täiskasvanutele kui ka vanaemadele ja vanaisadele. Väikelastele on mänguväljakul ronimisvahendid, väikerong, kiik jm; noorukite jaoks on näiteks poomid, ronimisseinad, korvirõngas.
Stroomi ranna  kogupere mänguväljaku ehitas Tallinna Keskkonnaameti tellimusel HJ-Kaubanduse OÜ.
Tallinna 2008. aasta eelarves on mänguväljakute jaoks eraldatud 15 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.