"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Tallinna Linnavolikogu ­liikmete 2008. aasta ­septembri vastuvõtuajad (0)
01. september 2008

Keskerakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 114, informatsioon telefonil 6943 218, 6943 217
Toomas Vitsut, esmaspäev, 22. september, kell 16.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 102, (eelregistreerimine 6943211)
Tarmo Lausing, esmaspäev, 1., 8., 15., 22. ja 29. september, kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 204, (eelregistreerimine 6943295)
Larissa Novožilova, kolmapäev, 3. september, kell 13.00-14.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Juri Poljakov, neljapäev, 4. september, kell 10.00-11.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Michel Zdankevitch, neljapäev, 4. ja 18. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Mark Levin, teisipäev, 9. september, kell 15.00-16.00, Mustamäe Linnaosavalitsus, Tammsaare tee 135, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Vjatšeslav Prussakov, teisipäev, 9. september, kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Jaak Vihmand, kolmapäev, 10. ja 24. september, kell 14.00-15.00, Haabersti LOV, Ehitajate tee 109a, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Larissa Škurat, neljapäev, 11. september, kell 13.00-14.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Tatjana Vassiljeva, neljapäev, 11. september, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Nikolai Kazakov, esmaspäev, 15. september, kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Natalia Vaino, teisipäev, 16. september, kell 15.00-16.00, Kristiine Linnaosa Valitsus, Tulika 33b
Paul Alekand, kolmapäev, 17. september, kell 14.00-15.00, Tallinna Tööstushariduskeskus, Sõpruse pst 182, tuba 241, (eelregistreerimine 6542 833)
Leonid Mihhailov, esmaspäev, 22. september, kell 16.00-17.00, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Punane tänav 16, kabinet 510, (eelregistreerimine 6976 114)
Sergei Bogovski, neljapäev, 25. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)
Gennadi Vihman, esmaspäev, 29. september, kell 17.00-18.00, Haabersti Sotsiaalkeskus, Õismäe tee 24, (eelregistreerimine 657 9873)

Reformierakonna fraktsioon:

Vana-Viru 12, tuba 101, informatsioon telefonil 6943231
Marju Länik, kolmapäev, 10. september, kell 16.00-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Helge Hallika, neljapäev, 18. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Mati Eliste, esmaspäev, 8. september, 22. september, Kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosa Valitsus,  Merivälja tee 24, (eelregistreerimine 6457600)
Ülle Rajasalu, esmaspäev, 15. september, 29. september, kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosa Valitsus, Merivälja tee 24, (eelregistreerimine 6457600)
Matti Martinson, kolmapäev, 17. september, kell 14.00-16.30, Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50, (eelregistreerimine 6943231)
Remo Holsmer, neljapäev, 18. september, kell 14.00-14.30, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Katrin Karisma-Krumm, neljapäev, 18. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Kairi Kärner, neljapäev, 18. september, kell 18.00-20.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231, 53469707)
Sergei Ivanov, neljapäev, 18. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Valdek Mikkal, neljapäev, 18. september, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Märt Kubo, teisipäev, 9. september, 23. september, kell 16.00-17.00, Haabersti Linnaosa Valitsus, Ehitajate tee 109A, (eelregistreerimine 6943231)
Robert Kalm, kolmapäev, 10 september, kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)
Tiina Mägi, kolmapäev, 10. september, kell 16.30-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine 6943231)

Isamaaliidu fraktsioon:

Vana-Viru 12, tuba 103, info telefonil 6943 233; 53405299
Lagle Parek, neljapäev, 4. september, kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine telefonil 53405299)
Indrek Raudne, neljapäev, 4. september, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine telefonil 53405299)
Matti Tarum, neljapäev, 18. september, kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine telefonil 53405299)
Tiit Sinissaar, neljapäev, 18. september, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine telefonil 53405299)

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 105, info telefonil 6943 222
Arvo Uukkivi, esmaspäev, 15. september, kell 16-17 Pirita linnaosavalitsuses, (eelregistreerimine numbril 55 74 500)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.