"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Muutus invatakso tellimise number (0)
08. september 2008

Septembrist muutus Tallinnas ratastoolibussi ehk invatakso tellimise telefoninumber,
nüüdsest tuleb helistada Tulika Takso telefonil 612 0030.
Vajalik ettetellimine on 12 tundi, kuid võimalusel täidetakse tellimused lühema aja jooksul. Riiklikel pühadel ja erijuhtudel võetakse tellimusi vastu telefonil 612 0007 ning e-posti aadressil info@tulika.ee.
Tellimisel tuleb teatada magnetkaardi number ja nimi, sõidu kellaaeg, aadress, telefoninumber ja abistamise vajadus, samal päeval ka tagasisõidu aeg. Grupisõidul tuleb teada anda ka ratastoolide arv.
Invatakso teenust koordineerib Tallinna Puuetega Inimeste Koda, teenindab Termaki Autopargi AS.
Taksoteenuse kaart kehtib koos isikut tõendava dokumendiga puuderaskusastme kehtivuse ajani. Kaarti pikendatakse peale kehtiva puude raskuastme tõendi esitamist.
Klientide vastuvõtt on Tallinna Puuetega Inimeste Kojas aadressil Endla 59 teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval  kella 10–16.
Infot saab tööpäeviti kella 10–16 telefonil 655 4160.
Ettepanekud ja avaldused  saab saata e-posti aadressil koda@tallinnakoda.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.