"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Uue ­meedia tipud ­Tallinnas (0)
08. september 2008

Täna, 8. septembril algav Visuaalsete helide festival Plektrum on võrreldes eelmiste aastatega veelgi rahvusvahelisem.
Tänavu sünnib seitsmepäevaseks kasvanud multimeedia festival koostöös Euroopa tippkuraatoritega. „Kui varem oleme saanud uhkust tunda ennekõike klubikultuuri staaride üle, siis tänavu toome Eestisse ka uue meedia tippeksperdid: kuraatorid, teoreetikud, õppejõud,“ kommenteeris festivali korraldaja Jaagup Jalakas.
Festivalile on tulemas plaate mängima Dj-d Deep ja Jennifer Gardini Pariisist. Rumeeniast saabub Plektrumile tõusev dubstep muusika artist TRG. Videokunstnike peaesinejana on kohal disaini- ja videokollektiiv Pfadfinderei Saksamaalt ning Neon Golden Austriast. Kokku osaleb festivalil üle 40 rahvusvaheliselt tunnustatud välismaise lektori, muusiku ja tegevkunstniku.
Visuaalsete helide festival Plektrum (8.–14. september) on Tallinnas toimuv rahvusvaheline digitaalse kultuuri festival, mis hõlmab üritusi meedia- ja videokunstist kuni eksperimentideni muusikas ning kinos.
Festivali koostööpartnerid on SA Tallinn 2011, Prantsuse Kultuurikeskus ja Goethe Instituut.

Lähem info festivalil koduleheküljelt www.plektrumfestival.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.