"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Algas Kadrioru fotokonkursi viimane voor (0)
15. september 2008

Kadrioru pargi 290. aastapäeva fotokonkurss on jõudnud viimasesse vooru, mis kannab nime “Valgus kõnnib Kadriorus”. Võistlustöid saab esitada 22. septembrist kuni 5. oktoobrini, avalik hääletamine kestab 6. oktoobrist kuni 12. oktoobrini.
25. septembri õhtul toimub Kadrioru pargis üritus “Valgus kõnnib Kadriorus”, mille käigus süttivad tuhanded tõrviku- ja küünlaleegid pargi teedel, alleedel, lillepeenardes ja treppidel.
Fotokonkursile võib saata fotosid, mis on jäädvustatud Kadrioru pargis ajavahemikus august–oktoober 2008. Oodatud on fotod pargi loodusest, lindudest, loomadest, fotograafi poolt pargis tabatud huvitavatest emotsioonidest ja mitmesugustest tegevustest.
Konkursi tulemused avalikustatakse konkursi kodulehel kahe nädala jooksul pärast avaliku hääletamise lõppemist. Konkursi auhinnafondi rahastab Nikon.
Parimatest töödest avatakse näitus.
Jäädvustatud fotosid saab üles laadida aadressil http://fotokonkurss.tallinn.ee/kadriorupark290/
Esimesele etapile “Tule ja jää pidu” laekus 246 fotot, teisele – “Sünnipäevapidu” – esitati 170 fotot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.