"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Kodutud Tammsaare pargis (0)
15. september 2008

17. septembril kella 19–22 toimub Tammsaare pargis kolmandat aastat koduta inimestele suunatud üritus “Teiselpool koduläve”.
Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse direktor Kersti Põldemaa ütles, et peamine on anda inimestele teavet neile Tallinna hoolekandesüsteemi poolt pakutavatest teenustest ja võimalustest oma probleemiga toimetulekuks.
Ürituse tarvis on üles pandud tel­gid, kus oma teenuseid tutvustavad Tallinna Hoolekande Keskus, MTÜ Pealinna Abikeskus, MTÜ Aidsi Ennetuskeskus, MTÜ Esmaabi.
Pakutakse suppi, teed ja kringlit, kontserdil esinevad artistid. Üritust koordineerib Tallinna Sotsiaaltöö Keskus ja toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.