"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Komisjon soovib naastrehvide keelustamist (0)
15. september 2008

Tallinna energeetikakomisjon otsustas teha järjekordse pöördumise Vabariigi Valitsusele naastrehvide keelustamise küsimuse täiendavaks aruteluks.
Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul otsustati pöördumine teha seetõttu, et paljud uurimused kinnitavad naastrehvide kasutamisega seonduvaid järjest suurenevaid kulutusi tänavate korrashoiuks.
Boroditši sõnul tõstab naftahindade kallinemine maailmaturul tunduvalt teede ehitusmaksumust. “Esiteks muudab naftasaaduste kallinemine oluliselt materjalide transpordi ja masinate kasutamise hinda ning teiseks on asfaltsegudes kasutatav bituumen samuti naftaprodukt,” märkis Boroditš

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.