"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Mäluhäiretega eakad saavad abi (0)
15. september 2008

Tallinn pakub mäluhäiretega eakatele inimestele päevahoiu teenust, mis on eelkõige mõeldud peredele, kes ei saa eakat üksi koju jätta. Teenus on tasuta, selle eest tasub linn.
Dementsete eakate päevahoid kuulub eaka inimese perekonda toetavate teenuste hulka, mis aitab säilitada nii eaka kui ka tema lähedaste elukvaliteeti. See soodustab eakate inimeste kodus elamist, võimaldab nende lähedastel jätkata töötamist ja anda neile puhkust.
Teenuse osutamiseks on vaja isiku elukohajärgse linnaosa sotsiaalhoolekande osakonna nõusolekut. Päevahoiu teenusele suunab perearst või psühhiaater suunamiskirjaga.
Päevahoidu osutatakse esmaspäevast reedeni MTÜ Merimetsa Tugikeskuses, Tallinna Kesklinna Sotsiaalkeskuses ja Mustamäe Sotsiaalkeskuses.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.