"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Meediapeegel: Tallinn teeb teise positiivse lisaeelarve (0)
15. september 2008

Tallinna linnavalitsus plaanib oktoobris heaks kiita tänavuse juba teise positiivse lisaeelarve, mille rahast suunatakse suurem osa ilmselt kanalisatsiooni ehitamiseks.

Tallinna linnavalitsus plaanib oktoobris heaks kiita tänavuse juba teise positiivse lisaeelarve, mille rahast suunatakse suurem osa ilmselt kanalisatsiooni ehitamiseks.

“Lisaeelarve tuleb positiivne, kuid täpsetest numbritest ei tahaks veel rääkida,” lausus Savisaar linnavalitsuse pressikonverentsil.
Lisaeelarvega tahab linnavalitsus mitmeid kulusid ümber paigutada ning seda võimaldab näiteks ehitushindade odavnemine. Näiteks planeeritust ligi 350 000 krooni vähem maksid tööd Kanutiaias ja ligi 250 000 vähem Mustamäel Männipargis.
Täna on kaalumisel kaks valdkonda, kuhu lisaraha süste jagada. Üheks on kanalisatsioonitrasside ehitamine ning teiseks linna ühistransport.
Esialgsete kavade kohaselt jõuaks tänavune teine lisaeelarve linnavalitsuse istungile 8. oktoobril ning jõuaks volikogu saali kinnitamiseks oktoobri lõpus.
Tallinna linn tegeleb praegu ka 2009. aasta eelarve kokkupanemisega ning see peaks tulema suurem kui tänavune. Ka tuleva aasta eelarve täpsematest numbritest ei soostunud ta rääkima.
Esimese, 63,4 miljoni kroonise lisaeelarve kiitis linnavalitsus heaks juba selle aasta juunis, toona küündis linna eelarve ühtekokku 7,78 miljardi kroonini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.