"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Nõmmel alustas tegevust toidu­akadeemia (0)
15. september 2008

Tallinnas Nõmmel avas uksed kokakunsti huvilistele mõeldud Toiduakadeemia.
Akadeemia kompleks koosneb viiest täisvarustuses köögiboksist ja 20 kohaga salongist, kus saab koolituse käigus valmistatud roogasid nautida. Salongis on ka võimalused koosolekute, tooteesitluste ja firmaürituste korraldamiseks.
Toidukoolitused on Eestis veel vähetuntud, kuid Toiduakadeemia tegijate sõnul saavad näiteks firmade töötajad selle käigus lihvida meeskonnatöö oskusi ja jälgida, kuidas kaaslased harjumatus situatsioonis käituvad ja milliseid rolle võtavad.
Samas sobivad toidukursused ka lihtsalt lõõgastumiseks ja oma oskuste lihvimiseks.
“Meie kontseptsiooni muudab eriliseks see, et kogu kasutatav inventar baseerub koduköögil. Kõik pliidid, ahjud ja muud seadmed on sellised, millega tavaline inimene iga päev oma koduköögis kokku puutub,” sõnas Toiduakadeemia peakokk Tarvo Kullama.
“Seeläbi tekib koolitustele praktiline väärtus: Toiduakadeemias omandatud kogemusi saab kasutada oma kodus,” lisas ta.
Esimene avatud kursus toimub 16. septembril ja siis on teemaks Tai köök. Kursusel osalemine maksab 890 krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.