"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Pirital valmib aasta lõpus uus 120kohaline lasteaed (0)
15. september 2008

Padriku lasteaias (Padriku tee 10) alustavad uuel aastal tööd sõime-, lasteaia- ja liitrühmad.

Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on Tallinnas kõige suurem nõudlus lasteaiakohtade järele Pirital ja Nõmmel ning seetõttu kerkivadki uued lasteaiad tänavu just neisse linnaosadesse. “Pirital oli selge vajadus uue lasteaia järele, kuna see on kiiresti arenev ja kasvav linnaosa, kuhu ainuüksi tänu viimastel aastatel toimunud jõudsale kinnisvaraarendusele on paljud noored pered rajanud endale uue kodu,” rääkis Jäppinen.
Lisaks tekib uute lasteaiakohtade lisandumisel ka lapsevanemal võimalus panna laps kodu lähedale lasteaeda.
Padriku lasteaia valmimisega saab Tallinn juurde 120 uut lasteaiakohta. Investeeringute kogumahuks on kavandatud 32 miljonit krooni, milles sisaldub ka köögisisustuse, mööbli ja aknakatete maksumus.
Lasteaias on kavas avada kuus rühma, neist kaks sõime- ja neli lasteaiarühma. Igal rühmal on eraldi mängu- ja magamisruumid, samuti riietus- ja tualettruumid.
Hoonesse on kavandatud muu hulgas ka muusika- ja võimlemissaal. Samuti on lasteaial oma köök ja kõik vajalikud ruumid personali jaoks. Õuealale on rühmadele planeeritud mängumajad ja -väljakud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.