"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Algab konkurss alustavatele ­ettevõtetele (0)
29. september 2008

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid korraldab ajavahemikus 22. septembrist 13. oktoobrini 2008 konkursi alustavatele ettevõtetele inkubatsiooniteenuste saamiseks.
Konkursil võivad kandideerida nii perspektiivse äriideega ettevõtlikud inimesed kui ka juba Tallinnas tegutsevad ettevõtted, kelle asutamisest pole möödas rohkem kui kaks aastat. Konkursitingimustega saab lähemalt tutvuda sihtasutuse koduleheküljel www.inkubaator.ee. Osalemiseks tuleb täita taotlus ja edastada see sihtasutusele hiljemalt 13. oktoobril kell 14.00.
“Kindlasti on palju inimesi, kes on vähemalt kord elus mõelnud alustada oma äri. Reaalne teostus aga on jäänud erinevatel põhjustel tulevikku,” ütles SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid juhatuse liige Anu Lõhmus. “Vastupidiselt üldlevinud arvamusele on kergem oma ettevõttega alustada just raskel ajal kui konkurentsitihedatel majandusbuumi aegadel,” lisas Lõhmus.
Hetkel tegutseb Tallinnas kaks inkubaatorit: eksperimentaal- ja väiketootmisele orienteerunud Kopli inkubaator ja teenuste sektori arendamisele suunatud Ülemiste inkubaator. Avatud uste päevadel, mis toimuvad mõlemas inkubaatoris 2. oktoobril kl 10.00-16.00 on huvilistel võimalik saada täpsemat informatsiooni inkubaatorite tegevuse ja tingimuste kohta.
Lisainformatsioon: Anu Lõhmus, SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid juhatuse liige, tel 5646 5868, e-post: info@inkubaator.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.