"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Õpi kuritegu ennetama (0)
29. september 2008

Eesti Korteriühistute Liit korraldab koostöös kuriteoohvrite toetamise ühinguga Ohvriabi Tallinnas infopäevad teemal “Kuriteoennetus korteriühistus”.
Eesmärgiks on anda korteriühistute juhtidele ja liikmetele praktilisi soovitusi kuriteoennetuse läbiviimiseks. Ühisarutelude käigus püütakse vastused leida järgmistele küsimustele: kuidas avastada ja arvestada keskkonnaga seotud riske, aga samuti sisemisi riskitegureid ning hinnata nende ohtlikkust, kuidas kaitsta oma vara varguste eest, mille eest vastutab korteriühistu juhatus.
Infopäevad on kavas 13. ja 20. oktoobril algusega kell 15.00 Tallinnas (Tallinna Keskraamatukogu seminariruum, Estonia pst 8), esimene üritus on eesti, teine vene keeles.
Info ja registreerimine: 627 5740 või ekyl@ekyl.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.