"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Parem valgus jalakäijate ülekäiguradadele (0)
29. september 2008

Et tagada jalakäijate parem nähtavus ülekäiguradadel, võttis linnavalitsus vastu määruse, mille kohaselt paigaldatakse valgusmooduleid tulevikus kõigile, ka foorideta ülekäiguradadele.
Ülekäiguradade valgustuslahendused muudavad fooridega ülekäiguraja ning selle ületaja pimedal ajal, ka vilkuva kollase fooritulega, sõidukijuhtidele kergelt märgatavaks.
Seni kehtinud ja Tallinna Linnavalitsuse poolt 2005. aastal kinnitatud määruse kohaselt paigaldati valgusmooduleid ainult valgusfoorideta ülekäiguradadele. “Ent kuna üldjuhul lülitatakse valgusfoorid öisel ajal vilkuvale kollasele režiimile, paigaldatakse tulevikus spetsiaalseid valgusmooduleid ka fooridega reguleeritud ristmikele,” lausus abilinnapea Deniss Boroditš.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.