"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Veel kaheksa kooli läheb remonti (0)
29. september 2008

Järgmisel aastal läheb Tallinnas remonti veel kaheksa kooli, neist neli renoveerib linn vaid oma raha eest, teised neli tehakse korda koostöös erasektoriga.
Tallinna Haridusametile anti volitused riigihangete korraldamiseks Tallinna 53. Keskkooli, Juhkentali Gümnaasiumi, Lilleküla Gümnaasiumi ja Mahtra Gümnaasiumi projekteerimiseks ja ehitamiseks.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul soovib linn rekonstrueerida eelnimetatud koolihooned järgmise aasta sügiseks. “Tallinna linn on seadnud endale eesmärgiks renoveerida aastakümneid remontimata koolihooned ning luua seeläbi normaalsed õpitingimused õpilastele ja töötingimused õpetajatele,” lausus Jäppinen. “Lisaks järgmisel aastal linnaeelarvest renoveeritavatele koolimajadele soovib linn koostöös erasektoriga renoveerida 2010. aasta 1. augustiks veel neli kooli: Tallinna Humanitaargümnaasiumi, Liivalaia Gümnaasiumi, Väike-Õismäe Gümnaasiumi ja Järveotsa Gümnaasiumi.”
Tänavu valmib Tallinnas koostöös erasektoriga ühtekokku üheksa renoveeritud koolihoonet: 1. septembril avati  renoveeritud Haabersti Vene Gümnaasium, Sikupilli Keskkool, Karjamaa Gümnaasium, Tallinna 32. Keskkool, Laagna Gümnaasium ja Kristiine Gümnaasium. Õppeaasta teise õppeveerandi jooksul antakse linnale üle Tallinna Ühisgümnaasiumi, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi ning Kalamaja Põhikooli hooned. Värskelt remonditud ruumides alustas tänavu septembrist uut õppeaastat ka Tallinna Kunstigümnaasium.
Eelmisel aastal valmis koostöös erasektoriga Tallinnas kolm ja 2006. aastal neli koolihoonet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.