"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Müra vähendamise kava valmib aasta lõpuks (0)
06. oktoober 2008

Tänavu aasta lõpuks valmib Tallinnas müra vähendamise tegevuskava, mis annab teavet selle kohta, kui palju inimesi elab mürarikastes piirkondades.
Käesoleva aasta lõpuks valmiv tegevuskava sisaldab müra kaardistamise tulemuste kokkuvõtet ja informatsiooni keskkonnamüra piirväärtuste kohta. Samuti erineva müratasemega aladel elavate inimeste hinnangulist arvu ning pikaajalise mürataseme vähendamise strateegia kirjeldust.
Linnavalitsus andis 30. juunil Tervisekaitseinspektsioonile üle Tallinna linna välisõhu strateegilise mürakaardi koos seletuskirjaga, mis annab ülevaate Tallinnas valitsevast müraolukorrast ja millega saab tutvuda aadressil www.tervisekaitse.ee.
Tallinna strateegilise mürakaardi puhul on tegemist töö esimese etapiga, mis on aluseks edasise tegevuse planeerimisel ja meetmete väljatöötamisel mürarikastes piirkondades mürataseme vähendamiseks. Tallinna Keskkonnaamet tegi avatud hankemenetluse välisõhus leviva müra vähendamise tegevuskava koostamiseks, mille võitis Insinööritoimisto Akukon OY Eesti Filiaal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.