"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Pääsküla ringristmik valmib oktoobri lõpuks (0)
06. oktoober 2008

Seoses rekonstrueerimistöödega Pärnu maantee Laane tänava ja Kadaka puiestee ristmike vahelisel lõigul jätkavad liini nr 27 ja liini nr 20 autobussid ümbersõitu kuni 19. oktoobri kella 24ni.
Liini nr 27 autobussid sõidavad mõlemal suunal ümbersõidumarsruudil Pärnu maantee, Laane tänav, Hommiku tänav, Kadaka puiestee ja Pärnu maantee.
Liini nr 20 autobussid sõidavad Kadaka puiestee kaudu. Tagasipööre kesklinna suunal on ümbersõidu ajal Rohula tänava, Kadaka puiestee, Pärnu maantee ristmikul.
Pärnu maantee Laane tänava ja Kadaka pst vahelise lõigu rekonstrueerimistööde lõpetamise tähtaeg pikenes seetõttu, et oleks võimalik säilitada võimalikult palju Pärnu maantee äärset kõrghaljastust. Selleks, et säästa kasvavaid mände, tuli uuesti projekteerida Pärnu maantee – Suvila tänava ringristmik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.