"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Rahasüst Linnahalli jäähallile (0)
06. oktoober 2008

Et lapsed pääseksid ikka kesklinnas uisutama, eraldati linnavalitsuse reservfondist Linnahalli jäähallile 1,4 miljonit krooni toetust.
Tallinna Linnahalli jäähall alustas 4. augustil uut hooaega. Kasvavate kommunaalkulutuste kõrval on vaja jäähalli töös hoidmiseks teha ka osalisi remonttöid, mis nõuavad olulisi finantse.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppinen märkis, et pealinnas on jäähallidest suur puudus ning Linnahalli jäähalli sulgemine tooks endaga kaasa suuri probleeme jäähoki- ja iluuisutamisklubidele. Linnahalli jäähalli pikaaegsed kasutajad on spordiklubi MTÜ Tallinna Iluuisutamiskool, kes tegeleb umbes 150 lapsega, ja Jäähokiklubi HC Unistars, kellel on umbes 100 last.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.