"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Selgusid ­parimad ­kultuurifotod (0)
06. oktoober 2008

Sihtasutus Tallinn 2011 poolt korraldatud fotokonkursi “Pildista kultuuri!” võitis Kalmer Allik fotoga “Vanad mehed tahavad koju”. Teiseks tuli Eduard Zentsik fotoga “Jõhvi” ja kolmanda koha sai Hanno Valdmann foto eest “Skvatt1”. Fotokonkurss kestis 18. juunist 20. augustini pilt.delfi.ee keskkonnas, misjärel hindas laekunud fotosid žürii ning oli avatud publikuhääletus. Konkursile laekus 1107 fotot, esitada võis kogu Eestis tehtud töid.
Kõigist fotodest koostatakse näitus, mis on Tallinna Disaini- ja Arhitektuurigaleriis (Pärnu mnt 6) avatud 17.–29. novembrini.
Konkursi korraldas SA Tallinn 2011, mis on 2007. aastal Tallinna linna poolt loodud organisatsioon, mille ülesandeks on ette valmistada Tallinna kui Euroopa kultuuripealinna programmi 2011. aastaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.