"Tallinn tegigi minust selle inimese, kes ma praegu olen."

Laulja Ivo Linna
Tallinna Linnavolikogu liikmete 2008. aasta oktoobri vastuvõtuajad (0)
06. oktoober 2008

Keskerakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 114, informatsioon telefonidel 694 3218, 694 3217

  • Toomas Vitsut, esmaspäev, 27. oktoober, kell 16.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 102, (eelregistreerimine tel 694 3211)
  • Tarmo Lausing, esmaspäev, 6., 13., 20. ja 27. oktoober, kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 204, (eelregistreerimine tel 694 3295)
  • Juri Poljakov, neljapäev, 2. oktoober, kell 10.00-11.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Michel Zdankevitch, neljapäev, 2. ja 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Larissa Škurat, esmaspäev, 6. oktoober, kell 14.00-15.00, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Punane 16, tuba 414
  • Vjatšeslav Prussakov, teisipäev, 7. oktoober, kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Jaak Vihmand, kolmapäev, 8. ja 22. oktoober, kell 14.00-15.00, Haabersti Linnaosa Valitsus, Ehitajate tee 109a
  • Ruslana Veber, neljapäev, 9. oktoober, kell 15.30-16.30, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Kaja Laanmäe, esmaspäev, 13. ja 20. oktoober, kell 9.00-10.00, Merivälja kool, Heki tee 16, (eelregistreerimine tel 623 2234)
  • Margarita Tšernogorova, esmaspäev, 13. oktoober, kell 15.30-17.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Andres Kollist, teisipäev, 14. oktoober, kell 12.00-13.00, Tallinna Ülikooli Akadeemiline Raamatukogu, Rävala pst 10, (eelregistreerimine tel 665 9402)
  • Leonid Mihhailov, esmaspäev, 20. oktoober, kell 16.00-17.00, Lasnamäe Linnaosa Valitsus, Punane 16, kabinet 510, (eelregistreerimine tel 697 6114)
  • Natalia Vaino, teisipäev, 21. oktoober, kell 15.00-16.00, Kristiine Linnaosa Valitsus, Tulika 33B
  • Maria Beljatskaja, reede, 24. oktoober, kell 13.00-14.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)
  • Sergei Bogovski, neljapäev, 30. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 112, (eelregistreerimine tel 694 3218, 694 3217)

Reformierakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 101, informatsioon telefonil 694 3231

  • Marju Länik, kolmapäev, 22. oktoober, kell 16.00-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Helge Hallika, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Mati Eliste, esmaspäev, 6. oktoober ja 20. oktoober, kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosa Valitsus, Merivälja tee 24, (eelregistreerimine tel 645 7600)
  • Ülle Rajasalu, esmaspäev, 13. oktoober ja 27. oktoober, kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosa Valitsus, Merivälja tee 24, (eelregistreerimine tel 645 7600)
  • Matti Martinson, kolmapäev, 15. oktoober, kell 14.00-16.30, Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Remo Holsmer, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-14.30, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Katrin Karisma-Krumm, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Kairi Kärner, neljapäev, 16. oktoober, kell 18.00-20.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231, 5346 9707)
  • Sergei Ivanov, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Valdek Mikkal, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Märt Kubo, neljapäev, 16. oktoober, kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Robert Kalm, kolmapäev, 22. oktoober, kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)
  • Tiina Mägi, kolmapäev, 22. oktoober, kell 16.30-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101, (eelregistreerimine tel 694 3231)

Isamaaliidu fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 103, informatsioon telefonidel 694 3233; 5340 5299

  • Nikolai Stelmach, neljapäev, 2. oktoober, kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine tel 5340 5299)
  • Indrek Raudne, neljapäev, 2. oktoober, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine tel 5340 5299)
  • Matti Tarum, neljapäev, 16. oktoober, kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine tel 5340 5299)
  • Andres Öpik, neljapäev, 16. oktoober, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine telefonil 5340 5299)
  • Tarmo Kruusimäe, neljapäev, 30. oktoober, kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine tel 5340 5299)
  • Tiit Sinissaar, neljapäev, 30. oktoober, kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103, (eelregistreerimine  tel 53405299)

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 105, informatsion telefonil 694 3222

  • Arvo Uukkivi, esmaspäev, 13. oktoober, kell 16-17, Pirita Linnaosa Valitsus, (eelregistreerimine tel 557 4500)

Fraktsiooni mittekuuluvad:
Vana-Viru 12, informatsioon telefonil 694 3211

  • Peeter Mardna, neljapäev, 16. ja 30. oktoober, kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 109, (eelregistreerimine tel 694 3211)
  • Igor Kravtšenko, teisipäev, 14. ja 28. oktoober, kell 15.00-16.00, Mustamäe Linnaosavalitsus, Tammsaare tee 135, (eelregistreerimine tel 645 7545)
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.