"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Valmis kosmodroomi stiilis peremänguväljak (0)
06. oktoober 2008

Reedel avati Haaberstis Õismäe tiigi juures kosmodroomi stiilis kogupere mänguväljak, mis on kohandatud kasutamiseks ka puuetega inimestele.
Haaberstis Õismäe tiigi juures asuv pereväljak on neljas sellel aastal valmivast pereväljakust. Seni on kõik Tallinnasse rajatud kogupere mänguväljakud olnud erinevad. Põhja-Tallinna kogupere mänguväljak Stroomi rannas on laevakujuline, Lasnamäe mänguväljak meenutab lennukit, Kristiines asuv Löwenruh’ pargi mänguväljak on ehitatud keskaegse linnuse motiividel ja Õismäe tiigi äärne mänguväljak on kosmoseteemaline. Oluline on see, et mänguelementide ümber on turvalised kummimatid, mis võimaldavad ka ratastoolis inimestel mänguväljakut kasutada. Kogupere mänguväljaku kujundas OÜ Kivisilla arhitekt Ülle Grišakov. Ehitas OÜ Anrema Grupp.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.