"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
ID-piletiga loomaaeda ja Helsingisse? (0)
13. oktoober 2008

Umbes kolmandik tallinlasi tahaks tulevikus ID-piletiga osta ka teatri- ja kinopileteid, lisaks ka teiste linnade (koguni Helsingi) ühistranspordipileteid, selgub linna avalike teenuste uuringust.
Pea võrdselt oluliseks pidasid vastajad, et Tallinnas oleks võimalik ID-piletiga osta teiste linnade või maakondade ühistranspordipileteid (36%), kontserdipileteid (35%), teatripileteid (34%) ning kinopileteid (31%).
Neljandik vastajaist leidis, et Tallinnas võiks olla võimalik osta ka Soome, sh Helsingi ühistranspordipileteid (26%), samuti  muuseumide pileteid (24%) või loomaaia piletit (22%).
ID-pileti uutest kasutusvõimalustest olid keskmisest enam huvitatud eelkõige just nooremad vastajad. Muude teenustena, mida sooviti ID-pileti abil tarbida, nimetati kliendikaarte, klubide pileteid, lennupileteid, laevapileteid, linnade ja riikide vahelist transporti, parkimispileteid, treeningkaarti jne.
Täna omab kehtivat Tallinna ühistranspordi ID-piletit 39% vastajaist.
ID-pileti laiendamiseks loomaaeda ja teistesse linna asutustesse on korraldatud riigihange, Helsingiga käivad arutelud, Tallinn on sellest väga huvitatud, et teenused laieneksid ka Harjumaale ja teistesse linnadesse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.