"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Meedia peegel (0)
13. oktoober 2008

KESKERAKOND POPULAARSEIM
“Keskerakonna toetus ei tõuse mitte seetõttu, et Reformierakonna oma langeb, vaid seepärast, et Tallinna valitsemine läheb hästi.”
Politoloog Anu Toots kommenteerib uuringut, mille kohaselt on Keskerakond muutunud Eestis suurima toetajaskonnaga erakonnaks, seevastu Reformierakonna toetus on järsult langenud. 10.10.2008


* * *

EESTI RETOORIKA USAle KAHJULIK?

“Ameerikal on sõltumatu Gruusia territoriaalse terviklikkuse nimel palju mängus, kuid Venemaa naabrite terav, vastasseisu rõhutav diplomaatia Venemaa suhtes ei ole kindlasti Ameerika huvides.”
Henry A. Kissinger, Postimees 07.10.2008


* * *
MEESTE RINGKAITSEST

“Mehed on loonud seljataguse kindlustamiseks igasuguseid organisatsioone. /-/ Nende tundmine aitab mõista, miks mõni inimene on just sellisel positsioonil, nagu ta parasjagu on, ja miks mingi raha liigub just neid ja mitte teisi liine pidi.”
Kätlin Kaldmaa, Eesti Ekspress, 09.10.2008

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.