"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Nõmmel disainiõpe kodu kaunistamiseks (0)
13. oktoober 2008

Alates sellest sügisest korraldab Nõmme Noortemaja sisekujunduse ja disainikoolitust noortele ja täiskasvanutele, kellel huvi ise oma kodu kujundada. 150 krooni kuus maksev koolitus “Palju parem naabrist” avardab disainialast silmaringi ning pakub alternatiivi kalli sisekujundaja palkamisele.
Kursuse käigus õpetatakse tundma värvuste mõju inimestele, optimaalseid ruumilahendusi erinevates olukordades, viimistlusmaterjale ja restaureerimise aluseid. Parimate projektide saavutamiseks töötavad juhendajad iga õpilasega individuaalselt, õpetades soovi korral ka makettide ning tööjooniste tegemist.
Iga õpilane võib valida endale meelepärase valdkonna, olgu selleks siis moedisain, plakatite kujundamine, raamatugraafika, sisekujundus, tootedisain, teatrikujunduse alused või reklaam. Õppeprogrammi kuulub ka “Eesti otsib superstaari” ja “Tantsud tähtedega” kleitide ja kostüümide disain.
Lisainfo Nõmme Noortemajast aadressil Nurme 40, tel  670 1230 või www.nnm.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.