"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Sisekontroll ei pea ametnike karistamist põhjendatuks (0)
13. oktoober 2008

Linna sisekontroll esitab sel nädalal linnavalitsuse istungile sisejuurdluse tulemused, mis selgusid, uurides töökoha ja tegevuspiirangute nõuete järgimist linna ametiisikute poolt.

Linna sisekontroll esitab sel nädalal linnavalitsuse istungile sisejuurdluse tulemused, mis selgusid, uurides töökoha ja tegevuspiirangute nõuete järgimist linna ametiisikute poolt.

Linna sisekontrolöri teenistus jõuab oma kontrollaktis järeldusele, et ametiseisundi määratlus Korruptsioonivastases seaduses on sõnastatud ebaselgelt ning pakub mitmeid tõlgendamisvõimalusi ning pealegi on sellise absoluutse piirangu õiguspärasus iseenesest vaieldav.
Sisejuurdluse tegijad on seisukohal, et väärteo korras karistada saanud ametnike uus karistamine distsiplinaarkorras ei ole põhjendatud.
Linnasekretär Toomas Sepa sõnul on sisekontrolöri teenistuses valminud kontrollakt ametiisikute töökoha ja tegevuspiirangute nõuete järgimise kohta saadetud tutvumiseks linna ametiasutustele, kes esitavad linnavalitsusele oma seisukohad ning seejärel kujundab Tallinna linnavalitsus oma seisukoha 15. oktoobri istungil.
“Lisaks linnavalitsuse sisejuurdluse akti valmimisele tahan veel tähelepanu pöörata sellele, et kolmapäev on ka tähtaeg, mil linnavalitsus peaks saama vastuse Andmekaitse Inspektsioonilt, kes alustas meie kaebuse alusel Põhja Politseiprefektuuri suhtes järelevalvemenetlust seoses politsei poolt ajakirjandusele edastatud Tallinna Linnavalitsuse ametnike isikuandmetega,” rääkis Sepp.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.