"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Sporditegevuse toetamise kord muutub (0)
13. oktoober 2008

Järgmisest aastast arvestab linn sporditegevuse korraldamiseks antavat toetust uue korra alusel, mille kohaselt hakatakse toetust spordiklubidele ja -koolidele eraldama erinevate koefitsientide alusel.
Seni oli toetuse suurus lapse kohta olnud kõikidel spordialadel ühesugune.
Lisaks väärtustatakse edaspidi rohkem ka kõrgema kvalifikatsioonitasemega treenereid. Toetuse taotlemise põhieeldused on: 1) harrastajate rühmaga tegeleb vähemalt II kvalifikatsioonitasemega treener; 2) harrastaja on rahvastikuregistri andmetel Tallinna elanik; 3) harrastaja on spordiklubi või -kooli nimekirjas; 4) teovõimeline harrastaja või harrastaja seaduslik esindaja (üldjuhul lapsevanem) on kodanikuportaali http://www.eesti.ee/ kaudu elektrooniliselt kinnitanud, millisele spordiklubile või -koolile sporditegevuse toetus eraldatakse. Kinnituse peab tegema ka juhul, kui harrastaja on lisatud ainult ühe spordiklubi või -kooli nimekirja.
Sporditegevuse toetus on ette nähtud spordiklubidele ja -koolidele 4–19aastaste laste ja noorte ning igas vanuses puuetega inimeste sporditegevuse korraldamiseks.
Lapsevanemal ja täisealisel spordiharrastajal on kõige kergem viis elektroonilise kinnituse tegemiseks (millisele spordiklubile või -koolile sporditegevuse toetus eraldatakse) minna Tallinna linna kodulehele www.tallinn.ee ja valida avalehelt rubriigi alt “Hetkel oluline” (paremal ääres) link “Spordiklubi määramine”, sealt suunatakse automaatselt kodanikuportaali päringute süsteemi, sama tulemuse saab, kirjutades otsingusse märksõnad “spordiklubi määramine” või lihtsalt “sport”.
Spordiklubidelt või -koolidelt oodatakse 2009. aasta sporditegevuse toetuse taotlusi koos kohustuslike lisadega hiljemalt 1. novembriks 2008.
Taotlused tuleb saata Tallinna Spordi- ja Noorsooametisse Vabaduse väljak 10b, Tallinn 10146. Digitaalselt allkirjastatud taotlused tuleb saata aadressile ppsna@tallinnlv.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.