"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Täienes päästjate varustus hädaolukordadeks (0)
13. oktoober 2008

Linn annab Põhja-Eesti Päästekeskusele hädaolukorras tegutsemiseks tasuta ja tähtajatult üle poole miljoni krooni väärtuses vajalikke vahendeid.
Päästevaldkonda kureeriva abilinnapea Deniss Boroditši sõnul on tegemist vahenditega, mis on vajalikud erinevate hädaolukordade (üleujutused, inimeste ajutine ümberpaigutamine, linnugripp jms) korral.
Kommunaalametile eraldati 2008. aasta linnaeelarvest 500 000 krooni hädaolukorraks tegevusvaru moodustamiseks. Tallinna Kommunaalameti hankemenetluse tulemusel osteti täispuhutava raamiga telk maksumusega 228 625 krooni, mitmesuguseid tööohutusvahendeid maksumusega 209 462 krooni, 200 villast tekki maksumusega 53 100 krooni ning 25 LED-pirniga ja magnetiliselt laetava toitega lampi maksumusega 8500 krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.