"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Kontsertturnee toetuseks 100 000 krooni (0)
03. november 2008

Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja Tallinna Filharmoonia Kammerorkester said oma kontsertturnee kulude osaliseks katmiseks linnavalitsuse reservfondist toetust 100 000 krooni.
1. novembrist 20. novembrini k.a toimub Eesti Filharmoonia Kammerkoori ja Tallinna Filharmoonia Kammerorkestri turnee Ameerika Ühendriikidesse ja Kanadasse. Ringreisil antakse kontserte 12 linnas ja kontserdikavad on üles ehitatud Eesti heliloojate teoste tutvustamisele. Tuuri korraldaja on kontserdiagentuur New World Classics.
Eesti Filharmoonia Kammerkoori kontsertturnee kulud on planeeritud nende 2008. aasta eelarvesse, kuid Tallinna Filharmoonia Kammerorkestri kaasamiseks vahendid puuduvad. Dirigent Tõnu Kaljuste pöördus linnavalitsuse poole palvega eraldada Eesti Filharmoonia Kammerkoorile linna reservfondist vahendeid, et võimaldada kammerorkestri osavõtt kontsertturneest. Kultuuriväärtuste ameti hallatava asutuse Tallinna Filharmoonia 2008. aasta eelarves kontsertturnee toetamiseks vahendid puuduvad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.