"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Võlanõustamisteenus laienes Mustamäele (0)
17. november 2008

Kahe aasta eest Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse poolt alustatud võlanõustamine on kujunenud väga vajalikuks teenuseks ning nüüd on nõustamine laienenud ka Mustamäele.
2006. aastal alustas Tallinna Sotsiaaltöö Keskus võlanõustamise kui sotsiaalteenuse osutamist Tuulemaa 6 sotsiaalmajutusüksuses. Teenus on osutunud väga vajalikuks ja teenuse soovijate arv on kasvanud.
Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse direktori Kersti Põldemaa sõnul on see tinginud vajaduse teenust laiendada.
“Tänavu on ligi 350 inimest pöördunud oma probleemiga võlanõustajate poole. Nendest  kolmandik vajas ühekordset abi või ei olnud neil seda teenust vaja, ülejäänud inimesed on võlanõustamisteenusel pikema perioodi jooksul, mis võimaldab leida olukorrast paremat väljapääsu,” ütles Põldemaa ja lisas, et praegusel ajal on ülekaalus SMS-laenu probleemid.
Oktoobrikuust alates toimub Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse võlanõustaja vastuvõtt lisaks Tuulemaa 6 sotsiaalmajutusüksusele ka Mustamäel Akadeemia tee 34. Võlanõustajad töötavad ka õhtuti ja nädalavahetustel. Eelregistreerimine võlanõustamisele: Tuulemaa 6, tel 666 0886 ja 5694 1023; Akadeemia tee 34, tel 670 6329 ja 5694 0870. Võlanõustmine on abivajajale tasuta sotsiaalteenus. Võlanõustajad annavad teavet, kuidas toime tulla võlausaldajate nõuetega ja leida lahendusi majanduslikele probleemidele. Rahalist abi ei anta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.