"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Laagna Lasteaed-Põhikool sai uue ilme (0)
01. detsember 2008

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikoolis lõppes pikka aega kestnud remont, misjärel lapsed saavad nüüd õppida põhjaliku uuenduskuuri läbinud majas.
Majas on praeguseks remonditud ja uue sisustuse saanud kõik rühma- ja klassiruumid, renoveeritud on bassein ja ehitatud saun. Kooliosas on paigaldatud uus lift ning ehitatud välja katusealune, kus erivajadustega õpilastel on võimalik mugavalt lõunatada ning vahetundides puhata. Lisaks on majas nüüd ka võimlemissaal, muusikaklass, õppeköök ja raamatukogu ning erispetsialistidel tööks mugavad kabinetid.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on linna eesmärk teha koolihooned võimalikult kiiresti korda ning luua tänapäevased õpitingimused õpilastele ja töötingimused õpetajatele. “Põhjalike renoveerimistööde käigus on Laagna Lasteaed-Põhikoolis loodud kaasaegsed tingimused nii õpetajatele kui ka õpilastele ja lasteaialastele, sh erivajadustega õpilastele,” tõdes Jäppinen.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.