“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Teata ohtlikest jääpurikatest numbrile 14410 (0)
01. detsember 2008

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet palub linlasi tänaval kõndides olla ettevaatlikud, kuna sulailm kasvatab katuseräästaisse ohtlikud jääpurikad.
Abilinnapea Taavi Aasa sõnul tuleks jalakäijatel kasutada võimalusel majaseintest eemale jäävat kõnnitee osa ning heita aeg-ajalt pilke üles, et aegsasti märgata võimalikku ohtu. “Mõistan, kui keeruline on jälgida, kuhu astuda libedal kõnniteel ning samaaegselt kiigata katuseräästa poole, ent talv on juba selline aastaaeg, mis loob ebamugavusi. Püüame koos neist üle saada,” lohutas abilinnapea.
MUPO juht Kaimo Järvik paneb majahaldajatele südamele, et purikaohtlikud kohad märgistataks ning võimalusel tõkenditega piirataks. “Eriti soositud tegevuseks pean jääpurikate ning lume õigeaegset katustelt eemaldamist,” lisas Järvik.
MUPO ametnikud tegelevad nii täna kui lähipäevil jääpurikaohtlike majade haldajate teavitamisega vajadusest oht kõrvaldada.
Informatsiooni ohtlikest purikatest ootab MUPO telefonile 14410.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.