"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Terviseandmed internetis (0)
01. detsember 2008

E-Tervise Sihtasutus avas testimiseks patsiendiportaali, mille kaudu pääseb iga soovija juba praegu ID-kaardiga ligi oma digitaalsetele terviseandmetele.
Patsiendiportaal on uuendusliku e-tervise süsteemi osa, mis annab patsientidele ligipääsu digitaalsesse terviseloosse laekuvatele terviseandmetele. Samuti saavad patsiendid vaadata seda, kes arstidest on nende terviseandmeid vaadanud, soovi korral andmeid sulgeda, teha tahteavaldusi doonorluse ja ravi kohta, anda volitusi digiretsepti alusel ravimi väljaostmiseks ja terviseandmete vaatamiseks, määrata kontaktisikuid ning tulevikus broneerida ka vastuvõtuaegu.
Patsiendiportaali testimiseks tuleb saata e-kiri aadressile abi@e-tervis.ee või helen@e-tervis.ee, misjärel huvilisega sõlmitakse digiallkirjastatud testimisleping ning antakse juhiseid portaalile ligipääsemiseks ja tagasiside andmiseks. Testimiseks on vaja kasutada ID-kaarti ning teada oma kaardi PIN-koode.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.