"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
200 miljonit krooni koolide renoveerimiseks (0)
08. detsember 2008

Järgmise aasta linnaeelarvest renoveerib linn täismahus Juhkentali, Lilleküla ja Mahtra gümnaasiumid ning Tallinna 53. Keskkooli. 
2009. aasta linnaeelarve näeb ette ligi 200 miljonit krooni Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi, Mahtra Gümnaasiumi, Juhkentali Gümnaasiumi ja 53. Keskkooli tervikrenoveerimiseks.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on haridusvallas jätkuvalt rõhk õpikeskkonna nüüdisajastamisel ja koolihoonete renoveerimisel. “Ehkki oleme mitmed pealinna koolihooned juba suutnud korda teha, vajavad veel paljudki koolid kiiremas korras põhjalikku remonti,” tõdes Jäppinen.  
Lisaks eelnimetatud koolidele soovib linn koostöös erasektoriga renoveerida 2010. aasta sügiseks veel neli pealinna kooli: Tallinna Humanitaargümnaasiumi, Liivalaia Gümnaasiumi, Väike-Õismäe Gümnaasiumi ja Järveotsa Gümnaasiumi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.