"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
6 küsimust (0)
15. detsember 2008

Ines Karu, kõhutantsu-treener ja koreograaf

Ines Karu, kõhutantsu-treener ja koreograaf

1. Olete õppinud paljusid tantse. Miks otsustasite kõhutantsu kasuks?

Mulle on alati meeldinud olla omanäoline – kõhutants on Eestis eksklusiivne, vähetuntud. See on keeruline, tõeline väljakutse isegi professionaalse tantsija jaoks – kõhutants nõuab süvenemist, tahtejõudu ja järjepidevust. Jumaldan väljakutseid ja tundsin, et see sobib minu natuuriga. Ka Polüneesia tantsud pakuvad üha suuremat huvi.

2. Millistes kohtades teile esineda meeldib?

Armastan publikuga suhelda, mistõttu esineksin meeleldi publiku keskel või läheduses. Sellisteks kohtadeks on restoranid, mõisad, aga ka mõni elegantne ööklubi, nagu näiteks Astoria, kus meelelahutusshow tuuakse tihti kõrgelt lavalt hoopis publiku keskele. Kõhutantsuks sobilik interjöör on näiteks restoranis Bosphorus.
Samas meeldib esineda ka suurematel lavadel: teatrites, lauluväljakutel jm.

3. Millistel kultuuriüritustel ise armastate käia?

Ma jumaldan igasuguseid kultuuri- ja meelelahutusüritusi. Inglismaal viibides käin alati muusikali vaatamas, ja kui Eestis midagi toimub, siis ka siin. Külastan teatreid, olen filmifanatt ning meeldib käia rockkontsertidel ja tantsuetendustel.
Ürituste keerises olen justkui muust maailmast ära lõigatud – elan ennast sisse ja naudin sündmust kogu hingest. Kultuuri- ja meelelahutusüritused on väga inspireerivad.

4. On teil Tallinnas ­lemmiksöögikoht?

Lemmikut pole, kuid häid söögikohti on mitmeid. Eelistan väikest ja hubast interjööri ning lihtsaid toite. Teenindus peab olema perfektne!

5. Kui te ei elaks ­Tallinnas, siis kus?

Tulevikus näen ennast elamas Tallinna vahetus läheduses, ilusas loodusrohkes paigas. Vajan privaatsust, kuid samas tahan Tallinnale võimalikult lähedal olla. Tallinnas on töö, sõbrad ja rock&roll.

6. Millisena kujutlete oma elu pensionipõlves?

Maru memm trummidel järeltulijatele rütmi löömas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.