"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Kultuurikatel hakkab koostama renoveerimisprojekti (0)
22. detsember 2008
Foto: Scanpix

Enamik internetihääletusel osalenud tallinlasi soovis, et aastaks 2011 saaks valmis Kultuurikatel, mis taotleb ka Euroopast projektile lisaraha.

Enamik internetihääletusel osalenud tallinlasi soovis, et aastaks 2011 saaks valmis Kultuurikatel, mis taotleb ka Euroopast projektile lisaraha.
Internetihääletuse võitnud Kultuurikatel asub linnalt saadava 40 miljoni krooniga koostama renoveerimisprojekti.
Kultuurikatel kogus lõppenud internetihääletusel 54% ja Linnateater 46% häält, ühtekokku andis interneti teel oma hääle 6496 inimest. Posti teel laekus kokku 423 eelistust, neist 57,4% eelistasid Kultuurikatelt ja 42,6% Linnateatrit.
Kultuurikatla juhi Peeter Eerik Otsal oli võidu üle hea meel ja ta tahtis toetajaid tänada. “Hääletuse tõttu pole me pidanud endale reklaami tegema, toetus näitab, et meid on vaja ja meie tegevus inimestele meeldib,” lausus Ots.
Kokku läheb Kultuurikatlal vaja umbes 240 miljonit krooni, 200 miljonit tuleb veel Euroopast taotleda. Otsa sõnul on seega põhitöö veel ees, kuid võit hääletusel tähendab edasiminekut. “Seni polnud meil Euroopast raha saamiseks kindlust,” ütles Ots. “Tänu linna antud 40 miljonile on aga kindlus olemas ja uks lahti paljudele variantidele, kuidas raha taotleda.”
Otsa sõnul kulub linna antud raha marjaks ära. “40 miljoniga saame Kultuurikatla inimväärseks muuta,” lausus Ots. “Kuulutame välja hanke projekteerijate leidmiseks. Eemaldada on vaja ohtlik asbest ja korda teha katus.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.