"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Oodatakse õpilaste mõtteid elu püsiväärtustest (0)
22. detsember 2008
Kirjutamise võistlus innustab õpilasi mõtlema sügavuti elu üle.

Õpilaste kirjutiste võistlusele “Üksteist peab hoidma” oodatakse elu püsiväärtuste üle arutlevaid kirjutisi 30. jaanuarini.

Õpilaste kirjutiste võistlusele “Üksteist peab hoidma” oodatakse elu püsiväärtuste üle arutlevaid kirjutisi 30. jaanuarini.
Tallinna Haridusameti, Kumu hariduskeskuse ja Tallinna Noorte Klubi Kodulinn korraldatud kirjutiste võistluse “Üksteist peab hoidma” eesmärgiks on innustada õpilasi mõtlema sügavuti elu püsiväärtuste üle, vähendada enesekesksust ning süvendada oskust ja tahet väljendada oma mõtteid kunsti kaudu.
“Liiga palju on viimastel aegadel olnud suunamist juhuväärtusele,” põhjendab teemavalikut Tallinna Noorte Klubi Kodulinn juhataja Tiina Mägi. “Ja pole paremat juhti püsiväärtuste otsimise teel kui kunst. Kunst on ju talletunud filosoofia, talletunud väärtushinnangud.”
Konkursil osalemiseks tuleb koolist küsida tööleht, kus on fragmendid eksponaatidest, mille abil tuleb noorel Kumu kunstinäituselt “Varamu” üles leida originaal, mis on mõeldud kirjutise aluseks.
Kumu Hariduskeskuse juhataja Piret Kruusandi sõnul said tööd valitud eelkõige selle järgi, mis võiks noort kirjutamisel inspireerida. “Püüdsime valida võimalikult erinevaid lähenemisi, on abstraktsemaid maale, on muinasjutulisemaid, on selgemalt perekonnale vihjavaid,” selgitab Kruusandi. 
Oodatud on igas žanris kirjutised.
Paberkandjal võistlustöid oodatakse aadressil Gümnaasiumi 3, Kodulinna Maja, Tallinn hiljemalt 30. jaanuariks 2009.
Töödest pannakse Kodulinna Majas üles näitus, mis jääb avatuks kuni 27. veebruarini 2009. Töid saavad lisaks žüriile hinnata ka näituse külastajad.
Täpsemat teavet Kodulinna Majast telefonidel 644 9867 ja 50 7956.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.