"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Oodatakse spordiürituste ideid (0)
22. detsember 2008

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ootab huvitavaid tervislikku eluviisi ja liikumist propageerivaid spordiürituste projekte.
Terviseprogrammi “Tallinn liigub!” raames välja kuulutatud projektikonkursi eesmärgiks on motiveerida spordiklubisid ja -organisatsioone terviseliikumise üritusi korraldama, pakkumaks aktiivse, jõukohase ja tervistava tegevuse võimalust erineva kehalise ettevalmistusega elanikele.
Eelistatud on suure osalejate arvuga, mitmekülgsed ja/või vähemalt neljast etapist koosnevad üritused. Korraldajal tuleks tagada ka osalejate terviseliikumise-alane nõustamine.
Tallinna Spordi- ja Noorsooamet ootab mittetulundustegevuseks taotletava toetuse taotlusi koos “Kavandatava tegevuse kirjelduse” vormiga kuni 15. jaanuarini 2009 paberkandjal aadressil Vabaduse väljak 10b, 10146, Tallinn.
Lisainformatsioon telefonil 640 4799 või www.tallinn.ee spordi- ja noorsooameti alamlehelt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.