"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Õppenõustamine paraneb (0)
26. jaanuar 2009

Euroopa sotsiaalfondi programmi «Õppenõustamissüsteemi arendamine» toetusel on Tallinnas kavas luua nõustamiskeskused, mille teenused on suunatud eelkõige kuulmis- ja nägemispuudega õppurite, nende vanemate ja õpetajate nõustamisele.
Abilinnapea Kaia Jäppinen sõnul on programmi eesmärk parandada nii eripedagoogilise, logopeedilise, psühholoogilise kui ka sotsiaalpedagoogilise nõustamise kvaliteeti ja kättesaadavust. Sel viisil plaanitakse tõsta erivajadustega noorte edasist konkurentsivõimet nii igapäevaelus kui ka tööturul
Programm käivitus läinud oktoobrist ja kestab 2011. aasta lõpuni. Kogumaksumuseks kõigi partnerite kohta on ette nähtud üle 35 miljoni krooni. Tallinnale on programmi eelarves esialgu ette nähtud ligikaudu 2,75 miljonit krooni, millest 85% moodustab välisrahastus.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.