“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Linnapea Edgar Savisaar käis töötutel külas (0)
02. veebruar 2009

Linnapea Edgar Savisaar külastas Koplisse rajatud töötute aktiviseerimiskeskust.
«Kui veel eelmisel kevadel oli töötus Tallinnas suhteliselt madal, siis poole aasta jooksul on see hüppeliselt tõusnud,» ütles Savisaar. «Praegu on selles osas kõige kriitilisemas seisus Lasnamäe ja Põhja-Tallinn. Mulle jättis sümpaatse mulje aktiviseerimiskeskuse eestvedaja, MTÜ Pro Civitas tegevjuht Tiit Ollin, kes pakatas energiast ja näitas entusiasmi keskuse töökodade peatseks töölerakendamiseks. Ajades Alasi tänava keskuses juttu sinna kogunenud töötutega, oli näha, et tegelikult on nad neile antud võimaluse eest väga tänulikud ning püüavad kogu hingest uuesti tööinimeseks saada.»
Euroopa sotsiaalfondi toel Koplisse Alasi tänavale rajatud töötute aktiviseerimiskeskuses toimub koolitus ja nõustamine, mis hõlmab psühholoogilist, sotsiaalset ja   võlanõustamist. Praktilise tööharjutuse ruumides Lina 5 pakutakse töötutele pikaajalist tööharjutuse teenust, keskuses on ka savitöökoda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.