“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Narkoennetuseks kulub ligi 10 miljonit (0)
02. veebruar 2009

Tallinn rahastab tänavu esimest korda ka naisnarkomaanide ravi ühes Lääne-Virumaa talus, kokku kulub narkomaania ja HI-viiruse ennetamisele ligi kümme miljonit krooni.
Tänavu eraldab Tallinn narkomaania ja HIV/aidsi ennetamiseks 9,6 miljonit krooni, sealhulgas opiaatsõltuvate isikute võõrutus- ja asendusraviks 2,8 miljonit, laste ja noorukite sõltuvusraviks 1,5 miljonit, uimasti- ja HIV/aidsi Loksa sotsiaalrehabilitatsioonikeskuse tegevuse toetuseks 1,5 miljonit ja nõustamistelefoni tegevuseks 750 000 krooni. 15 eri koolitus- ja tugirühma tegevuseks eraldati 3,31 miljonit krooni. Eelmise aasta lõpul Lääne-Virumaal valminud 20-kohalises talus alustatakse tänavu naissõltlaste rehabilitatsiooniga.
Tervise arengu instituudi eraldatud vahenditest toetati kaksikdiagnoosiga sõltlaste ravi 1,58 miljoni krooniga ja nõustamisteenust sõltlaste motiveerimiseks ja abistamiseks 1,94 miljoni krooniga.
Alanud aastal lähtutakse eri projektide rahastamisel Tallinna linnavolikogus vastu võetud «Alkoholismi, narkomaania ja HIV/aidsi leviku ennetamise arengukavast Tallinnas aastateks 2009-2012» eesmärkidest, kavandades ennetustegevuseks kuni 60% eraldistest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.