"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Tallinna linnavolikogu liikmete vastuvõtuajad 2009. aasta veebruaris (0)
02. veebruar 2009

Keskerakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 114,
informatsioon telefonil
6943 218, 6943 217

Toomas Vitsut
esmaspäev 16. veebruar kell 16–18
Eesti Keskerakonna Kesklinna
piirkonna büroo, Raua tn 1, II korrus
(eelregistreerimine 6943 211)

Tarmo Lausing
esmaspäev 9. ja 16. veebruar kell 17-18
Vana-Viru 12, tuba 204
(eelregistreerimine 6943 295)

Kaja Laanmäe
esmaspäev 2. ja 16. veebruar kell 9-10
Merivälja kool, Heki tee 16
(eelregistreerimine 6232 234)

Larissa Novožilova
kolmapäev 4. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Juri Poljakov
neljapäev 5. veebruar kell 10-11
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Vjatšeslav Prussakov
teisipäev 10. veebruar kell 17-18
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Jaak Vihmand
kolmapäev 11. veebruar kell 14-15
Haabersti LOV, Ehitajate tee 109a

Larissa Škurat
neljapäev 12. veebruar kell 15.30-16.30
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Ruslana Veber
neljapäev 12. veebruar kell 15-16
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Tiit Kivikas
neljapäev 12. veebruar kell 16-17
Mustamäe LOV, Tammsaare tee 135
(eelregistreerimine 5031 222)

Margarita Tšernogorova
esmaspäev 16. veebruar kell 15.30-16.30
Vana-Viru 12, tuba 112
(eelregistreerimine 6943 218, 6943 217)

Gennadi Vihman
esmaspäev 16. veebruar kell 16-17
Haabersti sotsiaalkeskus, Õismäe tee 24
(eelregistreerimine 657 9873)

Paul Alekand
neljapäev 26. veebruar kell 12-14
Tallinna tööstushariduskeskus,
Sõpruse pst 182, tuba 241
(eelregistreerimine 6542 833)

 

Reformierakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 101,
informatsioon telefonil 6943 231

Marju Länik
kolmapäev 11. veebruar kell 16-17
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Helge Hallika
neljapäev 19. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Mati Eliste
esmaspäev 9. veebruar kell 16-17
Pirita LOV, Merivälja tee 24
(eelregistreerimine 6457600)

Ülle Rajasalu
esmaspäev 16. veebruar kell 16-17
Pirita LOV, Merivälja tee 24
(eelregistreerimine 6457600)

Matti Martinson
kolmapäev 18. veebruar kell 14-16.30
Rahumäe põhikool,
Vabaduse pst 50
(eelregistreerimine 6943231)

Remo Holsmer
neljapäev 19. veebruar kell 14-14.30
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Katrin Karisma-Krumm
neljapäev 19. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Kairi Kärner
neljapäev 19. veebruar kell 18-20
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231, 53469707)

Sergei Ivanov
neljapäev 19. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Valdek Mikkal
neljapäev 19. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Märt Kubo
neljapäev 19. veebruar kell 14-15
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Robert Kalm
kolmapäev 11. veebruar kell 15-16
Vana-Viru 12, tuba 101
(eelregistreerimine 6943231)

Tiina Mägi
kolmapäev 11. veebruar kell 16.30-17
Kodulinna maja, Gümnaasiumi 3
(eelregistreerimine 6943231)

 

Isamaaliidu fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 103,
info telefonil 6943 233; 53405 299

Lagle Parek
neljapäev 5. veebruar kell 16.30-17.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

Tiit Sinissaar
neljapäev 5. veebruar kell 17.30-18.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

Matti Tarum
neljapäev 5. veebruar kell 18.30-19.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

Indrek Raudne
neljapäev 19. veebruar kell 16.30-17.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

Nikolai Stelmach
neljapäev 19. veebruar kell 17.30-18.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

Tarmo Kruusimäe
neljapäev 19. veebruar kell 18.30-19.30
Vana-Viru 12, tuba 103
(eelregistreerimine telefonil 53405299)

 

Fraktsiooni mittekuuluvad:

Vana-Viru 12, info telefonil 6943 211

Peeter Mardna
neljapäev 5. ja 19. veebruar kell 15-16
Vana-Viru 12, tuba 109
(eelregistreerimine telefonil 6943211)

Maimu Berg
kolmapäev 11. veebruar kell 12–13
Soome Instituudis Tallinn, Harju 1
Kirjanike Maja II korrus
(eelregistreerimine telefonil 6313917)

Arvo Uukkivi
esmaspäev 2. ja 16.veebruar kell 16-17 Pirita LOV,
(eelregistreerimine numbril 55 74 500)

Igor Kravtšenko
teisipäev 3. veebruar kell 15-16
Mustamäe LOV, Tammsaare tee 135
(eelregistreerimine numbril 6457545)
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.