"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Hariduse arengukava muudab koolid omanäoliseks (0)
09. veebruar 2009

 Uue Tallinna hariduse arengukava võtmeteemadeks on koolide omanäolisuse saavutamine ja õpetajate koolitamine. Samas näeb kava ette tunnustada rohkem õpetajaid, kes on innovaatilised ning loovad näiteks veebilahendusi ja õppevara.
«Tallinna linna põhi- ja üldkeskhariduse arengukava 2009-2014» suunab koolide arengut nii, et õppeasutuse ülesanne oleks noore üldine arendamine, mitte ainult õpetamine. Sealjuures on tähtis ka koostöö vanematega.
Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul oli arengukava koostamise eesmärk parandada põhi- ja üldkeskhariduse omandamise võimalusi, koolide juhtkondade ja töötajate motivatsiooni ning õppe kvaliteeti.
Kava koostamise ettevalmistamiseks korraldati Tallinna üldhariduskoolide lapsevanemate hulgas küsitlus, millele vastas 959 inimest, ja õpilaste küsitlus, kus vastajaid oli 1515. Samuti lähtuti arengukava koostamisel linna arengudokumentidest ja strateegiatest, mis on seotud haridusvaldkonnaga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.