"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Kadriorus tutvustatakse Jaapani kultuuri ja kombeid (0)
16. veebruar 2009
Jaapani aed.

Kadrioru pargi Kirdetiigi piirkonda rajatakse tänavu jaapani aed, seoses sellega algavad Kadriorus koostöös MoshiMoshi OÜ-ga Jaapani kultuuri ja traditsioone tutvustavad kursused ja töötoad.

26. veebruaril ja 10. märtsil kella 18-19.30 toimuvates jaapani keele ja kalligraafia töötubades avastatakse tähemärke Ai Yoshida pintslitõmmete ja Kertu Bramanise jutustuste kaudu jaapani kultuurist ja traditsioonidest. Osalejad saavad proovida pintsli ja tindiga tähemärke kirjutada, tunni lõpuks oskab igaüks jaapani keeles oma nime kirja panna ja saab valminud töö koju kaasa.
Töötoad toimuvad mõlemal päeval Weizenbergi 26 hoovimajas. Osalemistasu inimese kohta 510 krooni. Maksimaalne osavõtjate arv 14 inimest.
Edaspidi on kavas kursused Jaapani teetseremooniast, sushi valmistamisest kodusel viisil, Taiko trummide ja origamide meisterdamise töötoad
Registreerimine tel 5651552 (Kadrioru pargi loovjuht Susan Lahesalu) või susan@kadriorupark.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.