"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Kopli 100c tegutseb uus supiköök (0)
09. märts 2009

Eelmisel neljapäeval alustas Koplis tasuta sooja toidu jagamist uus supiköök. Märtsis jagatakse seal suppi teisipäeviti ja neljapäeviti, aprillist alates ka nädalavahetustel.
Tallinnas on hättasattunute toitlustamiseks avatud juba mitu supikööki, ent kuna tühja kõhtu kannatajate arv kasvab iga päevaga, sai linn endale uue supiköögi. See asub Kopli 100c, Sirbi trammipeatuse lähedal.
Kopli varjupaigas, mis toitlustab hättasattunuid nädalavahetustel, käib praegu suppi söömas juba keskmiselt paarsada inimest päevas. Samas võib karta, et üha suureneva töötute hulga arvelt supinõudlejate arv lähikuudel veelgi kasvab.
Esialgu jagatakse uues kohas suppi kaks korda nädalas – teisipäeviti ja neljapäeviti kella 13-15. Aprillist alates on plaanis hakata suppi andma ka nädalavahetustel. Ettevõtmine on kavandatud vähemalt aasta lõpuni. Neljapäeviti on lisaks soojale supile plaanis pakkuda nõustamist ja hingeabi Oleviste pastori Ülo Niinemäe juhatamisel.
Linn toetab supijagamist 50 000 krooniga.

Tasuta soe toit
Eha 8 (korraldaja Punane Rist) tööpäeviti kl 10-11 sotsiaalhoolekandeosakonnas jagatavate talongide alusel, kaasa
Kopli 100c (Sõbra Käsi) teisipäeviti ja neljapäeviti kl 13-15
Laevastiku 1a (Päästearmee) esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti kl 12-15
Kopli 79 varjupaigas nädalavahetustel kl 13-16.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.