“Elus ja maadluses ei tule midagi lihtsalt, tööd peab tegema.”

Epp Mäe, maadleja
Maailmast (0)
09. märts 2009

Godmanis mõtleb maksudele

Läti ekspeaminister Ivars Godmanis ütles, et pessimismiks pole küll mingit põhjust, kuid riigi finantsseisu parandamiseks peaks kehtestama kolm uut maksu: kapitali suurendamisele, dividendidele ja eluasemele, vahendas rus.db.lv

«Peaminister» soome keeles

Eesti taasiseseisvumise keerukatest aastatest jutustavat Edgar Savisaare raamatut «Peaminister» saavad nüüd lugeda ka soomlased, soome keeles on raamatu pealkiri «Viron vaaran vuodet» (Eesti ohtlikud aastad).
Raamatu esitlusel Saaremaal kohtus Savisaar seal elavate soomlastega ja külalistega Soomest. Ta rääkis Eesti võitlusest taasiseseisvumise eest ning meenutas oma valitsuse tegevust 1990.-1992. aastal. Külalised kinnitasid, et Savisaart hinnatakse Soomes väga kõrgelt. Kõigist Eesti poliitikategelastest sooviti just teda kõige rohkem kuulama tulla, isegi kui selleks pidi ette võtma pika teekonna.
 
Soome lahe reisijateliikluses uus rekord

Soome ja Eesti vaheline reisijate hulk kasvas eelmisel aastal üle 8% ja jõudis rekordtasemele.
Turismiväljaande The Baltic Guide kogutud andmete põhjal kasvas 2008. aastal Helsingi ja Tallinna vaheline reisiliiklus 2007. aastaga võrreldes 8,4%. Lisandus 487 000 reisijat ja Soome ja Eesti vahel reisijate koguhulk jõudis 6,3 miljonini, mis on uus rekord.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.