"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Valitakse parim koolisöökla (0)
09. märts 2009

Linn valib kõige sõbralikuma koolisöökla ja parima toitlustusega koolieelse lasteasutuse.

Konkurss «Sõbralik koolisöökla 2009» soovib suunata koolijuhte, õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid rohkem mõtlema oma igapäevaste toitumisvalikute, käitumisviiside ja tegevuste üle, mis mõjutavad õpilaste tervist ja heaolu. Õpilaste positiivsem suhtumine oma sööklasse toob kaasa ka üldise söögikultuuri taseme tõusu.
Konkurss «Parima toitlustusega koolieelne lasteasutus 2009» soovib tunnustada linna lasteaedu, kus peetakse oluliseks laste tervislike toitumisharjumuste kujundamist ja toitlustamise kvaliteedi tõstmist.
Kõik konkursil osalejad saavad eksperthinnangud menüüde ja toitlustamise korralduse kohta ning kutse konverentsile «Toitu targalt».
Osalemiseks vajalikud dokumendid tuleb saata linna haridusametile hiljemalt 30. märtsiks. Konkursse korraldab haridusamet koostöös Eesti Toiduravi Konsultantide Ühinguga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.