"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Lastehaigla muutis parkimiskorda (0)
16. märts 2009

Alates tänasest muutub lastehaigla territooriumil parkimine ööpäev läbi tasuliseks.
Algusaja fikseerimisel on esimene tund tasuta, alates teisest tunnist kehtib 10-kroonine tunnitasu. Päevapilet maksab 50 krooni.
«Soov võimaldada patsientidele ja töötajatele mugav juurdepääs haiglale on olnud põhiargument, miks juhatus ja nõukogu pärast pikki kaalumisi pooldas parkimise tasuliseks muutmist,» ütles juhatuse esimees Mall-Anne Riikjärv. «Seni pole aga meie territooriumil tasuta parkinud mitte ainult inimesed, kellel on olnud selleks õigus, vaid paljud teised – regionaalhaigla külastajad, naabruses elavate kortermajade elanikud ja ehitajad. Meie parklates on olnud pidevalt raske vaba kohta leida, lapsevanemad on selle üle korduvalt muret väljendanud.»
Samas on lastehaigla investeerinud parklate rajamisse, maksnud lumekoristuse ning platside hooldamise eest piltlikult öeldes «laste ravirahadest.»
Parkimise eest saab maksta automaadist piletit ostes või mobiiltelefoniga.
Erandjuhtudel ning lapse pikaajaliste krooniliste haiguste ja puude korral saavad lapsevanemad taotleda parkimist soodustingimustel, selleks tuleb avaldada soovi haiglasse registreerimisel.
Tallinna lastehaigla territooriumil korraldab parkimist OÜ Citypark.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.