"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Asenduskodu aitab iseseisvasse ellu (0)
22. märts 2009

Pihlaka tänavale ehitatavast kahe korteriga majast saab asenduskodu lastekodulastele, mis peaks andma neile parema ettevalmistuse iseseisvaks eluks.

Pihlaka tänavale ehitatavast kahe korteriga majast saab asenduskodu lastekodulastele, mis peaks andma neile parema ettevalmistuse iseseisvaks eluks.

Tulevase asenduskodu lähedal asuvad lisaks eramutele ja korterelamutele, kauplustele ja kahele lasteaiale mitmed sotsiaalobjektid – kaks munitsipaalelamut, sotsiaalmaja, peagi valmiv sotsiaalmajutuskeskus, puuetega noorte keskus ja sotsiaalse rehabilitatsiooni keskus. Kokku plaanitakse hoonetealuseks pinnaks kõige rohkem 250 m², maja on kavandatud krundi keskele ja tänu sellele tekib eraldatud õueala. Samuti aitab planeering säilitada olemasolevaid puid. Tagaaeda on mõeldud ka väikelastele mänguplats.

Pihlaka 1b krundi detailplaneeringu koostamist taotles linna sotsiaal- ja tervishoiuamet, detailplaneeringu koostas Ruum ja Maastik OÜ. Linnaplaneerimise amet ja Nõmme linnaosa valitsus korraldavad pärast detailplaneeringu vastuvõtmist selle avaliku väljapaneku.
 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.