"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
Mäluhäiretega inimeste päevahoiuteenus (0)
22. märts 2009

Mäluhäiretega eaka pereliikmed saavad kasutada tasuta päevahoiuteenust. Dementsuse sündroomiga eakate päevahoid kuulub eaka inimese perekonda toetavate teenuste hulka, mis aitab säilitada nii eaka kui ka tema lähedaste elukvaliteeti. See soodustab eakate inimeste kodus elamist, võimaldab tema lähedastel jätkata töötamist ja anda neile puhkust.
Teenuse osutamiseks on vajalik isiku elukohajärgse linnaosa sotsiaalhoolekande osakonna nõusolek, päevahoiu teenusele suunab perearst või psühhiaater.
Lisaks päevasele hooldusele pakutakse eakale arendavaid tegevusi, mälutreeninguid, tegevusi füüsilise seisundi säilitamiseks, võimalust puhkuseks ja suhtlemiseks.
Päevahoidu osutatakse esmaspäevast reedeni MTÜ Merimetsa Tugikeskuses, Kesklinna sotsiaalkeskuses ja Mustamäe sotsiaalkeskuses.
Täiendav info: MTÜ Merimetsa Tugikeskus, Merimetsa tee 1, tel 656 7530; Kesklinna sotsiaalkeskus, Liivalaia 32, tel 646 6123; Mustamäe sotsiaalkeskuse päevahoid, Akadeemia tee 32, tel 685 1662.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.